Branże
przemysłu

Jeżeli szukasz partnera, który wspomoże twoją produkcję lub wydobycie to dobrze trafiłeś. Witaj w technicznej.

Gałąź przemysłu:

Kopalnie węgla

Opis współpracy:

Dla kopalni węglowych produkujemy krążniki przeznaczone do wyczerpującego działania w warunkach pylenia i zmiennnych temperatur. Jako wieloletni producent krążników dla przemysłu węglowego, wiemy jak dobierać komponenty oraz rozwiązania, żeby optymalizować proces wydobycia.

Gałąź przemysłu:

Kopalnie piasku

Opis współpracy:

Piasek do celów gospodarczych wydobywany jest metodą odkrywkową w kopalniach zwanych piaskowniami i żwirowniami. Krążniki od TECHNICZNEJ świetnie sprawdzają się w takich trudnych warunkach podwyższonego pylenia.

Gałąź przemysłu:

Żwirownie

Opis współpracy:

W żwirowniach eksploatujących suche złoża eksploatacja zasobów złoża odbywa się za pomocą koparek podsiębiernych, ładowarek i taśmociągów. Zmienne warunki atmosferyczne i wysoki poziom pylenia to środowisko idealne dla wytrzymałych krążników TECHNICZNEJ.

Gałąź przemysłu:

Zakłady koksownicze

Opis współpracy:

Krążniki TECHNICZNEJ do zakładów koksowniczych przeznaczone są do długotrwałej pracy w zmiennych warunkach termicznych, podwyższonego pylenia oraz wysokich obciążeń przenośników taśmowych.

Gałąź przemysłu:

Huty

Opis współpracy:

Krążniki TECHNICZNEJ przeznaczone do hut doskonale sprawdzają się w długotrwałej pracy w ekstremalnych warunkach termicznych.


Gałąź przemysłu:

Kopalnie siarki

Opis współpracy:

Długotrwała praca w trudnych warunkach termicznych oraz chemicznych to ciężki test dla krążników. W takim środowisku potrzeba najtrwalszych rozwiązań, które oferuje TECHNICZNA.

Jesteś zainteresowany współpracą z TECHNICZNĄ ?

Napisz do nas

Posiadamy system zarządzania jakością certyfikat ISO 9001

Ponad 40 specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, w tym wykwalifikowana kadra zarządzająca

Od ponad 60 lat kształtujemy i wspieramy polski przemysł cieżki